W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość zakupu na raty i z odroczoną formą zapłaty 30-dni za pośrednictwem płatności PayU.

Aby móc skorzystać z odroczonej płatności i Rat PayU należy złożyć zamówienie na kwotę powyżej 300zł, postępować dokładnie tak samo jak w przypadku normalnego zamówienia, wybrać opcję płatności "Zapłać w PayU przelewem, kartą lub na RATY".

Po przekierowaniu na stronę PayU należy wybrać opcję Raty PayU i postępować zgodnie z informacjami zawartymi na stronie PayU. Po rozpatrzeniu wniosku o kredyt przez bank automatycznie otrzymamy potwierdzenie zawarcia umowy i przystąpimy do realizacji zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z tej metody płatności.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Rat w PayU to kliknij na baner poniżej. Zostaniesz przekierowan(a)(y) na stronę PayU.Raty PayU

Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.