KIEDY KUPIĆ BUTY KOMUNIJNE?

Buty komunijne możemy już zamawiać i nie czekać do ostatniej chwili. Gwarantujemy możliwość wymiany butów do końca kwietnia na ten sam model ale w innym rozmiarze. Nie musisz się obawiać co będzie jeśli dziecku stopa urośnie, odsyłasz - my wymieniamy (buty muszą być nowe w stanie niezmienionym). Buty są produktem który najtrudniej dopasować na odległość, dlatego sprawdzonym sposobem jest zamówienie min. 2 par, przymiarka w domu i odesłanie tych niewłaściwych z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Zapoznaj się z naszą ofertą i zrób zakupy za jednym razem, pozbędziesz się zbędnego stresu i dodatkowo zaoszczędzisz na dodatkowej wysyłce.

JAK PRAWIDŁOWO DOBRAĆ ROZMIAR OBUWIA KOMUNIJNEGO.

Buty komunijne są wyjątkowym rodzajem obuwia gdyż komunia jest raz w życiu i musimy zdecydować się na jeden model. Bardzo ważne jest zatem aby buty do komunii miały idealnie dobrany rozmiar. Każda dziewczynka i każdy chłopiec chce się w tym dniu czuć wyjątkowo i nie warto aby źle dobrany rozmiar obuwia komunijnego to popsuło. Dodatkowo buty które będą klapały czy uwierały nie pozwolą skupić się na uroczystości.
Bardzo często zdarza się, że w zależności od firmy numeracja obuwia a tym samym długość wkładki wewnętrznej różnią się między sobą. Tym bardziej numeracja polskich producentów będzie inna od numeracji obuwia np.chińskiego. Jak zatem dobrać właściwy numer buta aby nie był za duży ani za mały?

 
-Najważniejsza zasada nie sprawdzamy pomiarów stopy rano kiedy są one wypoczęte. Najlepiej jest to robić popołudniu kiedy stopa jest już nieco zmęczona a co za tym idzie opuchnięta.
- Robimy pomiar stopy. Do tego celu należy przygotować czystą kartkę papieru, ołówek, linijkę. odrysować kontur stopy na kartce i zmierzyć odległość między dwoma najbardziej wysuniętymi punktami.Dalszy pomiar robimy odnośnie dłuższej stopy gdyż rzadko się zdarza aby były one równej długości. Do otrzymanego wymiaru powinniśmy dodać minimum 0,5cm a maksymalnie 1cm zapasu gdyż stopa zazwyczaj nie dochodzi do samego końca butów a dwa, że chodząc cały czas pracuje.

W ten sposób otrzymaliśmy długość wkładki wewnętrznej obuwia jaką powinniśmy zakupić.

 
- Pamiętajmy, że dzieciom stopy rosną szybciej niż dorosłym dlatego nie warto kupować butów komunijnych zbyt wcześnie bo może się okazać przed samą komunią, że buty są za małe. Najlepszym czasem na zakup butów komunijnych to okolica luty do połowy kwietnia. Nie należy również zwlekać na ostatnią chwilę ponieważ stopa już raczej nie urośnie, a może być kłopot z dostępnością wybranego modelu. 


A w razie złego dopasowania buta? można je wymienić lub zwrócić.

BUTY KOMUNIJNE DLA CHŁOPCA Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów