Nie jesteś zadowolony z produktu który otrzymałeś? Nie spełnia on Twoich oczekiwań? Możesz go zwrócić i masz na to 14 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem , że odesłany towar nie był używany.

ZWROTY

Możecie  Państwo zwrócić towar zakupiony przez internet odstępując od umowy sprzedaży bez podania przyczyny , składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez konsumenta). Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym. Towar dostarczacie Państwo na własny koszt; koszt ten nie podlega zwrotowi.

Zapakowany starannie produkt/produkty prosimy odesłać na poniższy adres z dopiskiem ZWROT wraz z dowodem zakupu ( paragon lub FV) oraz czytelnie wypełnionym formularzem zwrotu który jest do ściągnięcia tutaj.

Centrum Komunijne MADOMI

ul.Wierzbowa 12A

42-216 Częstochowa


Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Wianki komunijne, obuwie należy odsyłać w dodatkowym twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi.


Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt odbiorcy.