Wymiana i zwroty

Nie jesteś zadowolony z produktu który otrzymałeś? Nie spełnia on Twoich oczekiwań? Możesz go w bardzo prosty sposób wymienić lub zwrócić i masz na to 14 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem , że odesłany towar nie był używany.

WYMIANA

Aby wymienić towar na inny wystarczy skontaktować się z nami w celu potwierdzenia chęci wymiany. Sprawdzimy czy towar na który ma zostać dokonana wymiana jest dostępny na magazynie i zostanie on zarezerwowany dla Państwa. Jeśli będzie on droższy niż wcześniej zakupiony poprosimy o dopłatę różnicy natomiast jeśli będzie on tańszy to my zwrócimy Państwu różnicę na konto które podacie w formularzu.

Po potwierdzeniu dostępności (korespondencja e-mail: formularz @ madomi.pl <<bez spacji<< ) poprosimy o odesłanie produktu do wymiany wraz z dowodem zakupu ( paragon lub FV).

Koszt wymiany ponosi klient, odsyła wymieniany towar w dowolny sposób przesyłką rejestrowaną (towar zabezpieczony przed uszkodzeniem).

Wymieniony towar wysyłamy kurierem - 13zł płatne przy odbiorze przesyłki (na terenie Polski) kurier Inpost. 

Koszt odesłania do krajów UE ustalany jest indywidualnie.

Do paczki z wymienianym towarem proszę dołączyć potwierdzenie zamówienia, na którym naniesiemy poprawki i odeślemy z wymienionymi produktami.

Zapakowany starannie produkt/produkty prosimy odesłać na poniższy adres z dopiskiem WYMIANA

Centrum Komunijne MADOMI

ul.Wierzbowa 12A

42-216 Częstochowa

Przesyłka z wymienionym towarem zostanie do Państwa odesłana w ciągu 5 dni od momentu odbioru przesyłki od Państwa.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Wianki komunijne, obuwie należy odsyłać w dodatkoeym twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega wymianie/zwrotowi.

Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt odbiorcy.

ZWROTY

Możecie również Państwo zwrócić towar zakupiony przez internet odstępując od umowy sprzedaży bez podania przyczyny , składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez konsumenta). Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym. Towar dostarczacie Państwo na własny koszt; koszt ten nie podlega zwrotowi.

Zapakowany starannie produkt/produkty prosimy odesłać na poniższy adres z dopiskiem ZWROT wraz z dowodem zakupu ( paragon lub FV) oraz czytelnie wypełnionym formularzem wymiany/zwrotu który jest do ściągnięcia tutaj.

Centrum Komunijne MADOMI

ul.Wierzbowa 12A

42-216 Częstochowa


Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Wianki komunijne, obuwie należy odsyłać w dodatkowym twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega wymianie/zwrotowi.


Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt odbiorcy.