Bardzo istotną rzeczą w dniu pierwszej komunii świętej jest dobór stroju komunijnego dla małego dżentelmena. Są trzy możliwości. Można brać chłopca w długą albę, krótką komżę lub elegancki garnitur. Komżę również można założyć na garnitur, wówczas syn będzie elegancki zarówno w kościele jak i na uroczystym obiedzie i przyjęciu.

W tym sezonie modne są garnitury slimy z delikatnie zwężanymi nogawkami oraz taliowane w pasie. Jeśli chodzi o kolorystykę to wszelkie odcienie granatu. Do tego najbardziej elegancko wyglada mucha np biała, biało-granatowa czy granatowa.

Garniturek komunijny można zakupić u nas indywidualnie lub możemy ubrać całą grupę chłopców. Na terenie Częstochowy i okolic możemy przyjechać zaprezentować garniturki i przedstawić ofertę ubioru gupy komunijnej. Decydując się na zakup garnituru komunijnego u nas możecie zakupić również bielizne, koszule z krótkim oraz z długim rękawem, muszke czy krawat, pasek do spodni, skarpety, buty czyli wszystko w jednym miejscu. Nie musicie już szukać nigdzie indziej. U nas ubierzecie dziecko od stóp po samą głów.

Więcej informacji odnośnie ubioru grup komunijnych pod numerem telefonu 695153052.

garnitur chłopięcy

garnitury komunijne Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów