Bardzo istotną rzeczą w dniu pierwszej komunii świętej jest dobór stroju komunijnego dla małego dżentelmena. Są trzy możliwości. Można ubrać chłopca w długą albę, krótką komżę lub elegancki garnitur. Komżę również można założyć na garnitur, wówczas syn będzie elegancki zarówno w kościele jak i na uroczystym obiedzie i przyjęciu.

W tym sezonie modne są garnitury slimy z delikatnie zwężanymi nogawkami oraz taliowane w pasie. Jeśli chodzi o kolorystykę, to wszelkie odcienie granatu. Do tego najbardziej elegancko wyglada mucha np.: biała, biało-granatowa czy granatowa.

Garniturek komunijny można zakupić u nas indywidualnie lub możemy ubrać całą grupę chłopców. Na terenie Częstochowy i okolic możemy przyjechać zaprezentować garniturki i przedstawić ofertę ubioru gupy komunijnej. Decydując się na zakup garnituru komunijnego u nas możecie zakupić również bieliznę, koszulę z krótkim oraz z długim rękawem, muszkę czy krawat, pasek do spodni, skarpety, buty czyli wszystko w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Częstochowie przy ul. Wierzbowej 12A.

Więcej informacji odnośnie ubioru grup komunijnych pod numerem telefonu 695153052.

garnitury komunijne Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów