WAŻNA INFORMACJA !

Z powodu zagrożenia wirusem COVID19 zamknęliśmy salon w Częstochowie do odwołania. Zamówienie przez internet realizujemy normalnie bez przeszkód.

Terminy uroczystości Pierwszej Komunii Świętej na tą chwilę nie są potwierdzone, część odbędzie się planowo w mniejszych grupach, inne zostaną przesunięte prawdopodobnie na wrzesień.

Postanowiliśmy pomóc rodzicom umożliwiając wymianę wybranych produktów na inny rozmiar w późniejszym terminie, przed uroczystością (koszt wymiany pokrywa klient - transport w obie strony). Jeśli uroczystość zostanie przeniesiona na przyszły rok to można odesłać towar, a my w zamian przekażemy Państwu kod rabatowy na kwotę zwracanego towaru. Kod ten można będzie wykorzystać przy kolejnym zakupie przez nasz sklep internetowy w terminie do 30.04.2021. 

towary objęte możliwością wymiany to:

- buty komunijne dla dziewczynki i chłopca

- sweterki

- bolerka

- koszule chłopięce

Jeżeli nie będzie możliwości wymiany z powodu braku towaru, klient będzie miał możliwość wyboru innego produktu w celu zaspokojenia potrzeb za kwotę zbliżoną do kwoty zwracanego produktu. Jeśli wybrany produkt będzie w wyższej cenie, to różnica zostanie pobrana podczas wysyłki wymienionego towaru poprzez doliczenie do przesyłki pobraniowej.