Gdzie kupić buty do Komunii Świętej dla chłopca?

To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Każdy kto posyła swoje dziecko do Komunii Świętej wie że to nie łatwa sprawa. Na naszym rynku jest sporo butów na tą okoliczność, ale większość z nich jest sprowadzona i wątpliwej jakości. Komunia Święta jest wyjątkową uroczystością, jedyna i najważniejsza w życiu człowieka., dlatego trzeba zadać o całą oprawę tej uroczystości. Nasza firma prezentuje obuwie naszego lokalnego sprawdzonego polskiego producenta Miko, który od wielu lat jest na rynku i specjalizuje się obuwiem na tą okoliczność. 

Wielu rodziców szuka obwia po sklepach stacjonarnych w swoich miastach, często są to galerie handlowe i inne sieciówki. Mamy wielu klientów którzy pomimo mocnego zaangażowania i szukania po sklepach i tak kończą u nas, zamawiając przez internet. Dlaczego tak jest? Ponieważ jest to produkt sezonowy i każdy ze sprzedawców boi się robić zapasy tego obuwia. Wielu rodziców którzy poszukiwali obuwia w ten sposób wiedzą że stracili mnóstwo czasu i pieniędzy poruszając się po mieście. Nasze buty idealnie sprawdzają się na każdą okację. Wielu naszych klientów używa tych butów na codzień aby podkreślić elegancję i styl swojego syna. Każdy kto ma wątpliwości co do rozmiaru może zakupić dwie, trzy, czy więcej par i przymierzyć w domu, te które nie będą pasowały można zwrócić. To takie proste, a jaka oszczędność czasu. Zachęcamy do zakupów przez internet polecając obuwie:Buty komunijne dla chłopca z nubuku: • Buty komunijne dla chłopca granat nubuk OM13
  109,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca granat nubuk OM13

  Bardzo eleganckie granatowe buty komunijne dla chłopca. Wykonane z miękkiego materiału nubuk, środek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia w kolorze granatowym i czerwonym. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ...

  109,00 zł
  dostępny
 • Buty komunijne dla chłopca czarne nubuk OM14
  109,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca czarne nubuk OM14

  Bardzo eleganckie czarne buty komunijne dla chłopca. Wykonane z miękkiego materiału nubuk, środek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia w kolorze czarnym i czerwonym. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  109,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Buty komunijne dla chłopca mokasyny granatowe nubuk OM17
  109,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca mokasyny granatowe nubuk OM17

  Bardzo eleganckie granatowe buty komunijne dla chłopca. Wykonane z miękkiego materiału nubuk, środek ze skórki naturalnej. Buty bez sznurówek, wszyta szeroka guma po obu stronach. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  109,00 zł
  dostępnyButy komunijne dla chłopca licowe:

 • Buty komunijne dla chłopca lico granat OM12
  105,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca lico granat OM12

  Granatowe buty komunijne dla chłopca wykonane ze sztucznej skóry, środek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia w kolorze granatowym i czerwonym. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  105,00 zł
  dostępny
 • Buty komunijne dla chłopca OM10B
  95,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca OM10B

  Bardzo eleganckie białe buty komunijne dla chłopca. Wykonane z miękkiej skórki ekologicznej, środek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  95,00 zł
  Dostępny
 • Buty komunijne dla chłopca czarne lico OM10C
  95,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca czarne lico OM10C

  Bardzo eleganckie buty komunijne dla chłopca. Wykonane z miękkiej skórki ekologicznej, środek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  95,00 zł
  Dostępny
 • Buty komunijne dla chłopca granatowe lico OM16
  105,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca granatowe lico OM16

  Bardzo eleganckie granatowe buty komunijne dla chłopca. Wykonane z gładkiego materiału lico, środek ze skórki naturalnej. Buty bez sznurówek, wszyta szeroka guma po obu stronach. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  105,00 zł
  dostępnyButy komunjne dla chłopca lakierki:

 • Buty komunijne dla chłopca lakierki OM15
  149,00 zł
  Promocja
  Buty komunijne dla chłopca lakierki OM15

  Obuwie komunijne granatowe lakierki dla chłopca wykonane z ekologicznej skóry, wkładka i zapiętek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia w kolorze granatowym i czerwonym. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  149,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Buty komunijne dla chłopca czarne lakierki OM18
  149,00 zł
  Buty komunijne dla chłopca czarne lakierki OM18

  Obuwie komunijne czarne lakierki dla chłopca wykonane z ekologicznej skóry, wkładka i zapiętek ze skórki naturalnej. Buty sznurowane, sznurówki dołączone do obuwia w kolorze czarnym i czerwonym. Z przodu lekkie zaokrąglenia. Z UWAGI NA RÓŻNE ROZMIARÓWKI PRZY ZAKUPIE PROSZĘ SUGEROWAĆ SIĘ DŁUGOŚCIĄ WKŁADKI WEWĘTRZNEJ A NIE ROZMIAREM. PRODUKT POLSKI.

  149,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjamiKażde z prezentowanych wyżej butów jest wykonane z dużą starannością. Każdy kto zdecyduje się na obuwie tego producenta powinien być zadowolony z wyboru. Polecamy serdecznie. W ofercie posiadamy również buty wizytowe dla dziewczynki, które można znaleźć tutaj: buty komunijne dziewczęce